Передзахист магістерських атестаційних робіт на кафедрі УІКБ

17:31, 29-12-2017

27 грудня 2017 року на кафедрі Управління інформаційною та кібернетичною безпекою відбувся передзахист магістерських робіт студентів навчальної групи УБДМ-61.

Як було відзначено завідуючем кафедри Курченко О. А. всі теми магістерських робіт є актуальними та відповідають іноваційному змісту навчання, напрямок якого активно впроваджується в навчальних дисциплінах кафедри.

В доповідях студентів про результати своїх робіт особлива зацікавленість була проявлена до наступних тем:

• Дослідження сучасних технологій доступу до захищених інформаційних ресурсів підприємства.
  • Забезпечення інформаційної безпеки підприємства в умовах інформаційного протиборства.
  • Конкурентна розвідка як складова забезпечення інформаційної безпеки підприємства.
  • Організація розробки та впровадження системи управління інцидентами інформаційної безпеки підприємства.
  • Організація оцінки ефективності процесу управління інцидентами інформаційної безпеки підприємства.

Студенти продемонстрували свої творчість і професійні здібності як інженера-дослідника в самостійному вирішенні конкретних практичних завдань, які були придбані в університеті за 6 років навчання.

В ході виконання магістерських робіт усі студенти набули досвід наукового пошуку вихідних матеріалів, обробки, аналізу і систематизації результатів проведених досліджень та в розробці рекомендацій по їх застосуванню, спрямованих на підвищення інформаційної безпеки організацій (підприємств).

Придбаний рівень своєї наукової кваліфікації підтверджує готовність студентів відповідати вимогам роботодавців по спеціалізації Управління інформаційною безпекою.