Набір абітурієнтів 2018 року на спеціальність «Авіоніка»

14:25, 09-01-2018

Згідно Наказу Міністерства освіти і науки України від 28.12.2017 р.  № 512-л на кафедрі Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій відкривається нова спеціальність «Авіоніка».

Ліцензія на провадження освітньої діяльності у сфері вищої освіти з підготовки здобувачів вищої освіти галузі знань 17 «Електроніка та телекомунікації, спеціальність 173 «Авіоніка» першого (бакалаврського) освітнього рівня дозволить готувати висококваліфікованих спеціалістів в галузі проектування, виробництва, сертифікації, експлуатації та розрахунку структур супутникового зв’язку, дистанційного зондування Землі, володіти принципами функціонування сучасних супутникових радіонавігаційних систем GPS, ГЛОНАСС та інших, а також мати практичні навички при створенні і підтримки геоінформаційних систем.

Викладачі кафедри мають великий досвід роботи в авіаційній та космічній галузях та запрошують майбутніх абітурієнтів вступати на нову спеціальність при кафедрі КСКСТ.