2017 рік – суттєвий крок до зростання наукового потенціалу кафедри

11:12, 11-01-2018

Одним із важливих складників успішної діяльності кафедри менеджменту є науково-дослідна робота, що визначає її імідж як потужного наукового центру та забезпечує теоретико-методичні і організаційно-економічні підвалини інноваційного розвитку економіки у сфері телекомунікацій.

2017 рік приніс нові якісні здобутки за цим напрямком діяльності кафедри. Силами кафедри виконувалися 1 науково-технічну роботу за госпдоговором та дві у межах кафедральної тематики (зареєстровані в УкрІНТЕІ).

Особливо плідною була публікаційна активність кафедри.  Професорсько-викладацьким складом підготовлено й видано 6 монографій та 6 навчальних посібників, 81 статтю та 43 тези доповідей. Десять публікацій співробітників кафедри надруковано у закордонних наукових виданнях. Переважна кількість публікацій здійснена у виданнях, які індексуються у міжнародних наукометричних базах даних. Зокрема, 24 роботи видрукувано у міжнародній базі даних для соціо-гуманітарних наук Copernicus та 97 – у інших наукометричних базах даних.

Активністю відзначалась і публічна апробація наукових результатів кафедри. Зусиллями професорсько-викладацького складу кафедри організовано та проведено Міжнародну науково-практичну конференцію «Сучасні тенденції та перспективи розвитку системи управління в Україні та світі (16-17 березня 2017 р.)». Наші співробітники прийняли участь і виступили з доповідями на майже 50 всеукраїнських та міжнародних конференціях.