Відбувся захіст магістерських робіт студентів спеціальності 054-«соціологія»

12:52, 12-01-2018

9 та 10 січня відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності 054- «Соціологія».  Захист магістерської роботи -  це результат 6,5 років навчання студентів в Державному університеті телекомунікацій.

Якісна та методична робота студентів та їхніх наукових керівників дозволила отримати ґрунтовні результати досліджень, які були добре аргументовані та цікаво презентовані.

Відзначимо кращі наукові дослідження та високі оцінки наступних студентів: Архипова А.О., Дубовик В.А., Коваленко А.О., Любченко Я.О., Малахова В.Ю, Побережець С.Р, Скорина О.І.

Цікавими були теми таких досліджень: «Соціальний фактор афірмації здоров’я», «Соціологічний аналіз поведінки спортивних фанатів», «Парапсихологічні явища в постіндустріальному суспільстві», «Соціальні мережі як інструмент реалізації громадських ініціатив», «Гендерний паритет в сучасній українській політиці»,  «Соціальна дискримінація  як соціальне явище сучасного суспільства», «Рок музика як соціальне явище».

Щиро вітаємо студентів-соціологів та їхніх наукових керівників з вдалим захистом та бажаємо подальших професійних досягнень.