Результати захисту студентами групи УБДМ-61 магістерської дипломної роботи

09:15, 17-01-2018

11 і 12 січня 2018 року на кафедрі Управління інформаційною та кібернетичною безпекою відбувся захист магістерських (атестаційних) дипломних робіт студентами навчальної групи УБДМ-61.

Результати захисту: з 12 студентів  за  списком членами комісії  в кращу сторону одноголосно відзначені – Борисенко Анастасію,  Деркаченко Ярослава,  Кіракосян Нарінє та Майданнік Марію.

Якісна  методична робота студентів та їхніх наукових керівників дозволила отримати системно обгрунтовані результати досліджень у найбільш актуальних напрямках у сфері інформаційної безпеки:

• Організація  розробки та впровадження системи управління інцидентами інформаційної безпеки підприємства.
  • Розробка методики протидії соціальному інжинірингу на підприємстві.
  • Розробка системи менеджменту інформаційної безпеки підприємства.
  • Дослідження сучасних технологій доступу до захищених інформаційних ресурсів підприємства.

Завідувач кафедри Курченко О.А. привітав студентів з захистом магістерських (атестаційних) дипломних робіт та побажав найкращих успіхів у у творчій діяльності після закінчення універсітету!

Куратор групи Щебланин Ю.М. звернувся до студентів  з привітанням та побажанням успішно використовувати на практиці свої знання, придбані в університеті.