Державний Університет Телекомунікацій

Покращення змісту навчання та стану справ з підготовки до весняного семестру

15.01.2018 року відбулось засідання кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту Навчально-наукового інституту захисту інформації. З доповіддю виступив завідувач кафедри Савченко В.А., де довів викладачам основні завдання кафедри в навчальному році, проблеми кадрового та матеріально-технічного забезпечення навчального процесу, стан справ з підготовки кафедри до весняного семестру і вказав на необхідність поліпшення змісту навчання.

Всі викладачі кафедри були заслухані. У своїх доповідях викладачі внесли пропозиції щодо вдосконалення навчальної, наукової і науково-технічної, методичної та організаційної роботи кафедри.

В ході засідання завідувачем кафедри було вказано на необхідність посилення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл та коледжів м. Києва щодо вступу до Державного університету телекомунікацій.

Оцініть новину:
3

Читайте також

10.05.2018р. на кафедрі «Управління інформаційною та кібернетичною безпекою» студенти 4-го курсу (група УБД-41) спеціальності “Кібер..
З 14 по 16 травня 2018 року в Державному університеті телекомунікацій відбудеться Регіональна конференція МСЕ для країн Європи та СНД «Цифрове м..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 468
^