Державний Університет Телекомунікацій

Покращення змісту навчання та стану справ з підготовки до весняного семестру

15.01.2018 року відбулось засідання кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту Навчально-наукового інституту захисту інформації. З доповіддю виступив завідувач кафедри Савченко В.А., де довів викладачам основні завдання кафедри в навчальному році, проблеми кадрового та матеріально-технічного забезпечення навчального процесу, стан справ з підготовки кафедри до весняного семестру і вказав на необхідність поліпшення змісту навчання.

Всі викладачі кафедри були заслухані. У своїх доповідях викладачі внесли пропозиції щодо вдосконалення навчальної, наукової і науково-технічної, методичної та організаційної роботи кафедри.

В ході засідання завідувачем кафедри було вказано на необхідність посилення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл та коледжів м. Києва щодо вступу до Державного університету телекомунікацій.

Оцініть новину:
3

Читайте також

8 лютого 2018 року доцентом кафедри Мобільних та відеоінформаційних технологій Макаренко А.О. була проведена профорієнтаційна робота з учнями 11 класу..
Організація навчального процесу кафедри Комп’ютерних наук передбачає посилену увагу до практичної складової навчального процесу. Це необхідно дл..
13 лютого проводиться Всесвітній день радіо. Вперше його почали проводити у 2012 році після рішення Генеральної конференції ЮНЕСКО . Ця дата невипадко..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 280
^