Державний Університет Телекомунікацій

Покращення змісту навчання та стану справ з підготовки до весняного семестру

15.01.2018 року відбулось засідання кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту Навчально-наукового інституту захисту інформації. З доповіддю виступив завідувач кафедри Савченко В.А., де довів викладачам основні завдання кафедри в навчальному році, проблеми кадрового та матеріально-технічного забезпечення навчального процесу, стан справ з підготовки кафедри до весняного семестру і вказав на необхідність поліпшення змісту навчання.

Всі викладачі кафедри були заслухані. У своїх доповідях викладачі внесли пропозиції щодо вдосконалення навчальної, наукової і науково-технічної, методичної та організаційної роботи кафедри.

В ході засідання завідувачем кафедри було вказано на необхідність посилення профорієнтаційної роботи серед випускників шкіл та коледжів м. Києва щодо вступу до Державного університету телекомунікацій.

Оцініть новину:
3

Читайте також

В листопаді розпочали свою роботу курси з інформаційних технологій обробки та аналізу даних, які проводять викладачі кафедр – Тушич Аліна Микола..
Кафедра Інженерії програмного забезпечення вітає доцента кафедри Бондарчука Андрія Петровича з успішним захистом докторської дисертації на тему: &laqu..
Райффайзен Банк Аваль запрошує студентів 4-6 курсів спеціальності Кібербезпека взяти участь у програмі стажування! Програма триває - 6 місяців, за гну..

Ключові слова

Ми у соціальних мережах


Переглядів: 874
^