Підвищення кваліфікації – імператив сьогодення

11:33, 19-01-2018

У сучасних умовах до науково-педагогічних кадрів пред'являються вимоги високих професійних знань та навичок, володіння передовими педагогічними методами і технологіями, усвідомлення особистої відповідальністю за якість освіти, формування творчих, усебічно розвинених осіб-професіоналів. Одним із дієвих методів вирішення цих завдань є неперервна освіта професорсько-викладацького складу ВНЗ та підвищення кваліфікації.

Відповідно до Наказу ректора Державного університет телекомунікацій В.Б. Толубко ряд працівників університету з 15 по 19 січня проходять перший етап підвищення кваліфікації у Центральному інституті післядипломної педагогічної освіти (ЦІППО) Державного ВНЗ «Університет менеджменту освіти». Серед них професор кафедри Менеджменту д.е.н., професор Стецюк П.А.

Працівники Державного університет телекомунікацій на курсах підвищення кваліфікації у ЦІППО

Перший ряд (з ліва на право): Полоневич О.В. (кафедра Інформаційних систем та технологій), Стецюк П.А. (кафедра Менеджменту), Морозова С.В. (кафедра фізики). Другий ряд: Стороженко Л.Г. (кафедра Документознавства та інформаційної діяльності), Жебка В.В. (кафедра Інженерії програмного забезпечення).

Проблематика лекційного курсу включає такі теми  як методологія інноваційного розвитку національної освіти, психолого-педагогічні проблеми освітнього процесу у ВНЗ, професійний розвиток педагогічних працівників в умовах неперервної освіти, дидактика вищої школи, самоменеджмент як чинник професійно-особистісного розвитку, правове забезпечення освітніх змін в Україні.