Вивчення викладачами кафедри менеджменту сучасних інноваційно-інформаційних технологій з використанням програми „М.Е.DОСˮ

13:55, 19-01-2018

Працювати над собою, розвиватися, підвищувати кваліфікаціюось такий девіз кафедри Менеджменту !

З 16.01.2018 року, розпочато курси з підвищення кваліфікації кафедри Менеджмету з теоретично-практичного курсу щодо використання комп’ютерної програми „М.Е.DОСˮ в управлінській та діловій діяльності підприємств та організацій, в обсязі 140 академічних годин.

В прослуховуванні даного курсу приймають 15 осіб, а саме: 9 викладачів з кафедри менеджменту та 6 викладачів кафедри документознавства та інформаційної діяльності.

Під час курсів викладачі зможуть ознайомитися з усіма Модулями комп’ютерної програми „М.Е.DОСˮ, що дасть можливість викладати навчальні курси по роботі з даною комп’ютерною програмою та використовувати її у професійній діяльності.

Дякуємо партнерам кафедри менеджменту за співпрацю!