Завершення першого семестру для іноземних слухачів Підготовчого відділення

14:11, 19-01-2018

У завершення навчального процесу першого семестру на Підготовчому відділенні Державного університету телекомунікацій було проведено аналіз рівня навчальних досягнень слухачів груп ПВ-1 та ПВ-2 з української мови за перший семестр 2017-2018 навчального року.

Слухачі продемонстрували практичні навички та вміння у таких сферах мовленнєвої діяльності як читання, аудіювання і письмо. Аналіз засвідчив, що слухачі мають високий та достатній рівень знань з української мови.

«Мені дуже подобається вивчати українську мову. Якщо я приїхала до України, то мені треба мову цієї держави. Коли тільки почала навчатися, взагалі її не розуміла. Але викладачі зрозуміло вчать нас українській мові і я почала розуміти. Тепер я навіть знаю вірші українською мовою», – розповіла Каубо Аімее, слухачка Державного університету телекомунікацій, яка приїхала з Конго.

На період коротких зимових канікулів слухачі отримали завдання для самостійної роботи і рекомендації для підтримання належного рівня отриманих знань та їх удосконалення. Також буде підтримуватися зв'язок за допомогою сучасних засобів комунікації між викладачами і слухачами, що дозволяє здійснювати принцип безперервності у навчанні та вихованні.

Завершивши перший етап навчання, викладачі і слухачі груп ПВ-1 та ПВ-2 з нетерпінням чекають на початок другого семестру на Підготовчому відділенні Державного університету телекомунікацій.

Фотографії