Перспективи вивчення сонячних електростанцій або підведення підсумків 2017 року

10:08, 23-01-2018

У чому ж перспективи вивчення основ альтернативних джерел живлення на кафедрі Енергоефективних технологій? Відповідь проста - в Україні спостерігається позитивна динаміка зростання попиту у населення на сонячні електростанції (СЕС).

Тільки за 3 квартал 2017 року 200 приватних домогосподарств встановили сонячні електростанції загальною потужністю 3,4 Мвт.

За даними Агентства Держенергоефективності кількість домогосподарств, які встановили СЕС зросла на 18%. Таке зростання попиту на «чисту енергію» викликаний прив'язаним до євро «зеленим» тарифом та купівлі енергокомпаніями надлишків виробленої електроенергії, згідно цього тарифу.

Домогосподарства, які встановили СЕС в 2017 році можуть реалізувати цей надлишок за ціною 18,09 євро за 1 кіловат / годину.

Зробивши висновок, можна з впевненістю заявити, що напрямок перспективний і економічно вигідний для людства.