М.Е.Doc: мій електронний документообіг

11:55, 23-01-2018

Електронний документообіг та електронне врядування – невід’ємні складові сучасного управління підприємством або організацією будь-яких форм власності. Завдяки підтримці керівництва Державного університету телекомунікацій викладачі кафедри документознавства та інформаційної діяльності (С.М. Петькун, Н.А. Кирилюк, О.О. Петров, Р.В. Аташкаде, Т.М. Сидоренко, І.М. Кушнір) пройшли практичний курс підготовки щодо використання системи «М.Е.Doc» в управлінській і діловій діяльності підприємств та отримали право викладати навчальні курси з комп’ютерної програми «М.Е.Doc».

Навчання відбувалося в стінах нашого закладу. Спеціалісти навчального центру «М.Е.Doc» ознайомили з можливостями та перевагами системи електронного документообігу «М.Е.Doc», навчили практично використовувати модулі цієї системи. Це була необхідна, плідна й цікава співпраця.

Отримання сертифікатів викладачами кафедри відбулося 22 січня 2018 р.