Стажування та працевлаштування студентів в компанії Binotel

13:54, 23-01-2018

Binotel - провідний оператор бізнес-комунікацій в Україні. 9.4 тис. компаній використовують продукти Binotel в щоденній роботі, 1.5 млн. людей щодня спілкуються через сервіси Binotel, 32 млн. телефонних номерів були з'єднані через АТС Binotel.

Віртуальна АТС, Binotel CRM, On-line Сhat, GetCall, Binotel Call Center покривають всі основні канали комунікацій з клієнтами, автоматизують процеси і підвищують ефективність роботи співробітників. Binotel Call Tracking - сервіс для визначення найбільш ефективних рекламних джерел.

Предметом даного договору є співпраця між Сторонами у питаннях проходження практики студентами Університету з можливістю подальшого працевлаштування, проведення спільних заходів, проектів, з урахуванням спільних інтересів у сфері телекомунікацій.

На даний час компанія може прийняти на оплачуване стажування студентів 4го та 5го курсів, які розуміють принципи цифрової комутації, які зацікавлені в працевлаштуванні і є ініціативними до вирішення поставлених технічних завдань. З приводу стажування та працевлаштування звертатись до Сторчак Каміли Павлівни (каб.204; тел.: (044)249-25-42).