Впровадження сучасних інноваційно-інформаційних технологій програми „М.Е.DОСˮ у навчальний процес

13:48, 24-01-2018

22.01.2018 року успішно пройшли теоретично-практичний курс щодо використання комп’ютерної програми „М.Е.DОСˮ  та підвищили свій рівень кваліфікації в управлінській та діловій діяльності підприємств та організацій, в обсязі 140 академічних годин викладачі кафедри «Менеджменту» і мають право викладати навчальні курси по роботі з комп’ютерною програмою «М.Е.DОС» та використовувати її у професійній діяльності.

«Державний університет телекомунікацій» разом з кафедрою «Менеджменту» висловлює подяку компанії «Інтелект Сервіс» - за творчу співпрацю, якісну організацію та проведення на високому рівні курсів з підвищення кваліфікації викладачів Університету.

А також висловлюємо окрему подяку Кіму Артему Сергійовичу та Деньгубу Дмитру Володимировичу – за значний особистий внесок у покращення навчального процесу, що сприятиме якісній підготовці студентів Університету.