Нові партнери - нові можливості!

15:44, 25-01-2018

У пріоритетному напрямку роботи кафедри Телекомунікаційних технологій є налагодження партнерських відносин з вітчизняними та зарубіжними телекомунікаційними компаніями.

Не так давно пройшли зустрічі між представниками нашої кафедри і компанії «Укрком Лайн», яка є офіційним дистриб'ютором компанії CommScope. Сторони домовилися налагодити партнерські відносини в напрямку вдосконалення навчального процесу на кафедрі, вдосконалення матеріально-технічної бази навчання, обміну досвідом роботи.

«Укрком Лайн» - компанія, що спеціалізується на продажах пасивного обладнання зв'язку іноземного та власного виробництва. Продукція широко застосовується при побудові магістральних і міських мереж зв'язку, мереж FTTH. Основними замовниками є оператори мобільного та фіксованого зв'язку, будівельні організації, інтегратори, промислові підприємства.

«Укрком Лайн» - офіційний партнер компаній TE Connectivity, ADC Krone, OFS, Одескабель.

Між кафедрою і компанією «Укрком Лайн» готується договір про співпрацю, який планується підписати протягом найближчого місяця.

Чим більше у кафедри буде таких партнерів як «Укрком Лайн», тим якісніше буде навчальний процес в Університеті телекомунікаційних технологій.