Кафедра Економіки підприємств та соціальних технологій видає сучасні навчальні посібники

13:56, 26-01-2018

Видання сучасних начальних посібників, які орієнтують студентів на отримання практичних навичок, є однією з пріоритетних задач Державного університету телекомунікацій.

Для того, щоб студенти мали змогу навчатись за інноваційним змістом та першими дізнавались про законодавчі та конкурентні новації, у січні 2018 року кафедра економіки підприємств та соціальних технологій запроваджує до друку три актуальні навчальні посібники.

1. Засади відкриття власного бізнесу ( автори: д.е.н., проф. Гусєва О. Ю., к.е.н., доц. Легомінова С. В., к.е.н., доц. Воскобоєва О. В., к.е.н. Ромащенко О. С.);

2. Соціологія (автор: д.філос.н. проф. Ятченко В. Ф.)

3. Візуальна психодіагностика ( автори: д.псих.н., с.н.с. Малкова Т. М., д.е.н., проф. Гусєва О. Ю.).

Означені видання будуть розміщені на офіційному сайті кафедри. Отже, усі прогресивні спеціалісти матимуть змогу ознайомитись з науково-методичними доробками кафедри та отримати цінні знання з актуальних питань сьогодення.