IT Project Management - що потрібно знати майбутньому розробнику?

15:29, 30-01-2018

Партнер кафедри інженерії програмного забезпечення компанія CyberBionic Systematics запрошує на семінар IT Project Management (Що потрібно знати майбутньому розробнику?)

Дата 6 лютого 2018 року
Час: 11:30 - 13:30
Місце:
Державний університет телекомунікацій. Київ, Солом'янська 7, Актова зала.

Питання, які будуть розглянуті:

• У чому різниця між проектом і продуктом?
  • Хто такий PM і навіщо він у вашій команді?
  • З чого складаються проекти і що відрізняє їх між собою?
  • Вимоги в проектах і до проектів.
  • Атрибути якості в проектах і продуктах.
  • Комунікації всередині проектної команди.
  • Комунікації з замовниками / підрядниками.

Спікер: Олександр Марченко, PMO в компанії EasyPay.

Цільова аудиторія:

Семінар призначений для початківців розробників, метою його є познайомити з підходами, які використовуються в управлінні проектними командами, головними аспектами діяльності команди і залучених в процес розробки сторін.

Організатори:

Кафедра інженерії програмного забезпечення Державного університету телекомунікацій - є структурним підрозділом факультету інформаційних технологій і входить до складу навчально-наукового Інституту телекомунікацій і інформатизації. Особливістю підготовки студентів на кафедрі є комплексний підхід до створення програмного продукту. https://dut.edu.ua/ua/1000-zagalna-informaciya-kafedra-inzhenerii-programnogo-zabezpechennya

EasyPay - компанія, яка працює на ринку цифрових платежів України з 2007 року. Компанія налічує близько 200 фахівців, які займаються розробкою ПЗ для термінальної мережі, онлайн-порталу easypay.ua, мобільних додатків під Android, iOS, використовуючи такі технології: .NET Core, Java Core, JavaScript + Angular2, MS SQL, Objective C, а також рішення MS Azure і MS Power BI.

CyberBionic Systematics - сертифікований навчальний центр, партнер Microsoft, авторизований центр міжнародної сертифікації VUE Pearson. З 2007 року CyberBionic Systematics надає послуги з професійної підготовки та підвищення кваліфікації IT фахівців в формі очного навчання в сучасних навчальних центрах в Києві і на території компанії-замовника, on-line і відео навчання.

Запрошуємо студентів, яких цікавить РОЗРОБКА ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ та всіх бажаючих! Буде цікаво, приходьте!