Кафедра системного аналізу розширює співробітництво з ІТ-компаніями

12:10, 01-02-2018

Співробітництво кафедри системного аналізу з провідними телекомунікаційними та ІТ-підприємствами дозволяє постійно оновлювати зміст навчання відповідно до вимог сьогодення, забезпечувати студентів спеціальності «Системний аналіз» місцями практики, стажування та майбутнього працевлаштування.

Результатом роботи кафедри з розширення числа партнерів стало укладання договору про співробітництво між Державним університетом телекомунікацій та Центром Бізнес-Технологій.

Компанія «Центр Бізнес-Технологій» є однією з провідних ІТ-компаній, що надає послуги в сфері розробки та впровадження систем автоматизації корпоративного управління вже більше 17 років на ринку України.

Сподіваємось, що наша співпраця дозволить відкрити нові можливості для поліпшення підготовки системних аналітиків та розширити наукову діяльність кафедри.