Компанія Sun Global – новий партнер кафедри Інженерії програмного забезпечення

13:32, 01-02-2018

29 січня 2018 року підписано Меморандум про міжнародне співробітництво між Державним університетом телекомунікацій і компанією Сан Глобал (Японія), яким передбачено впровадження та координація спільних проектів у сфері інформаційних та телекомунікаційних технологій в Україні та Японії, допомога у подальшому працевлаштуванні студентів Університету (за спеціальністю Інженерія програмного забезпечення), вдосконалення навчальних програм у сфері інформаційних технологій та комунікацій, згідно вимог міжнародних роботодавців.

В рамках цього Меморандуму, вже відбувся перший етап співбесід для проходження стажування в Японії тривалістю один рік студентів 4 курсу та 1 курсу магістратури за спеціальністю Інженерія програмного забезпечення. Представник компаній Японії високо оцінив рівень студентів, та запропонував розширити співробітництво, з можливістю проходження  практики в Японії для студентів молодших курсів під час літніх канікул.

Другий етап відбору відбудеться 16 лютого 2018 року. Бажаємо нашим студентам впевненості в собі та успіху на співбесіді!