Навчання впродовж життя! - гасло викладачів кафедри Інженерії програмного забезпечення

09:19, 02-02-2018

Поки студенти відпочивають на канікулах, викладачі кафедри Інженерії програмного забезпечення проходять стажування в компанії ЕРАМ.

Так, з 22 січня по 2 лютого 2018 року завідувач кафедри Онищенко В.В. та доцент Шевченко С.М. пройшли інтернатуру для викладачів Університетів в компанії ЕРАМ.

Курс складався з знайомства з  методологією розробки програмного забезпечення Scrum+Agile, робота з GIT - розподіленою системою керування версіями файлів та спільною роботою, та з GitHub — одним з найбільших веб-сервісів для спільної розробки програмного забезпечення.

Почули огляд реальних проектів (Project overview)компанії ЕРАМ за 5 років від менеджера компанії та попрацювали з Jira - комерційній системі відслідковування помилок, що призначена для організації взаємодії з користувачами та розглянули можливості використання для управління проектами.

Від керівництва Державного університету телекомунікацій висловлюємо щиру подяку компанії ЕРАМ за надану можливість – отримати актуальні знання, дізнатись про «живі проекти», відчути потреби ринку.

Всю отриману інформацію ми будемо використовувати на практичних заняттях зі студентами. Дякуємо за допомогу в досягненні нашої мети - підготувати якісного фахівця для ІТ-галузі.