Вітаємо магістрів соціології з випуском!

14:14, 02-02-2018

26 січня 2018 року відбувся урочистий випуск магістрів Державного університету телекомунікацій. Серед випускників були й магістри спеціальності 054 «Соціологія».

Викладачі кафедри економіки підприємств та соціальних технологій щиро вітають магістрів та бажають широкої дороги і усього найкращого у майбутньому!

Нехай  Ваш майбутній поступ, шановні Випускники, буде вдалим та натхненим!

Хочемо зазначити, що означена дата відкриває нові горизонти для  подальшої співпраці та спілкування.

Так, вже з 1 лютого випускниця групи СТДМ-61 Архипова Антоніна розпочинає кар’єру молодого науковця на кафедрі економіки підприємств та соціальних технологій і працюватиме на посаді асистента. Три випускника завершують підготовку наукових студентських робіт для представлення їх до участі у Всеукраїнському студентському конкурсі, який навесні відбудеться у м. Запоріжжя.

Усі магістри, які отримали відміні оцінки під час захисту дипломних робіт, мають рекомендацію ДЕК до вступу в аспірантуру Державного університету телекомунікацій.

Отже, до нових зустрічей, Шановні Друзі!

З повагою, колектив кафедри економіки підприємств та соціальних технологій.