На практику вже з першого курсу

16:57, 02-02-2018

Зазвичай студенти проходять практичну підготовку наприкінці другого року навчання в університеті. Проте, у зв’язку з інноваційними змінами у процесі навчання у Державному університеті телекомунікацій, студенти першого курсу спеціальності 076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» мали змогу пройти ознайомчу практику вже під час першого року навчання.

Практика проходить у Фонді державного майна України, який є центральним органом виконавчої влади із спеціальним статусом, що реалізує політику у сфері приватизації, оренди, використання, відчуження, управління державного майна і корпоративних прав держави, а також регулює професійну оціночну діяльність в Україні. Місія Фонду полягає у підвищенні інвестиційної привабливості і конкурентоспроможності економіки України.

По закінченню навчання наші студенти можуть не тільки відкривати свою власну справу або обіймати керівні посади торговельних підприємств, але й працювати у органах державної влади, що займаються регулюванням та розвитком підприємницької діяльності в Україні.