Розширення можливостей кафедри Енергоефективних технологій

11:59, 06-02-2018

Для покращення змісту навчання за спеціалізацією Енергоефективні технології, та створення матеріально - технічної бази та обладнання однієї з лабораторій кафедри відбуваються переговори з потенціальною фірмою-партнером "Talan Energy". Які в свою чергу мають можливість та бажання розповісти та навчити заробляти "по 1000 гривень з 1 м² покрівлі".

Як це працює?

1 м² даху, виділеного під сонячну електростанцію, що працює за зеленим тарифом - 170 Вт встановленої потужності фотомодулів.

1 Вт встановленої потужності модуля протягом року може призвести 1000-1100 Вт * год електричної енергії, отже 170 Вт встановленої потужності виробить 170000-187000 Вт * год або 170-187 кВт * год електроенергії.

Розмір «зеленого» тарифу на 2017 рік для приватних домоволодінь 0,18 євро / кВт * год.

Таким чином, з 1 м² даху протягом року ми отримаємо: 170-187 × 0,18 євро = 30,6-33,7 євро або, при курсі євро до грн 30,5 = 933-1027 грн. в залежності від регіону і без урахування податків.

Розмір інвестицій в мережеву сонячну електростанцію з урахуванням обладнання та установки з розрахунку за 1 м² геліополя становить близько $ 170 (або $ 1000 за кВт встановленої потужності).

Що потрібно, щоб підключити тариф і заробляти?

Тариф сонячний "зелений" не підключиш без мережевої сонячної електростанції і місця для її розміщення. Компанія «Talan-Energy» пропонує мережеві сонячні електростанції, повністю готові до включення в мережу загального користування і отримання «зеленого тарифу».

Ви можете побудувати свою власну фотоелектричні станцію під зелений тариф.

Але це ще не все! Також компанія «Talan-Energy» надає безкоштовні консультаційні послуги з підключення зеленого тарифу для студентів які навчаються за цим напрямком! Ми допоможемо Вам пройти всю процедуру підключення та оформлення документації від початку до кінця.