Кафедрі Інженерії програмного забезпечення - 3 роки!

09:53, 07-02-2018

З Днем Народження, рідна кафедра!

Бажаємо подальшого процвітання,

розвитку та здібних студентів. Ми кращі!

Студенти кафедри ІПЗ

Нам 3 роки!

Нас: 23 співробітника (доцентів, професорів, асистентів, інженерів, лаборантів) та 359 студентів, з яких: 258 – денної форми та 101 – заочної форми. В цьому навчальному році на кафедрі ІПЗ розпочато підготовку магістрів.

За цими цифрами не тільки наші здобутки, а і труднощі з якими ми стикаємось кожен день. Ми щиро вдячні кожному студенту, який вказує нам на наші недоліки. Ваші відгуки доброзичливі, а критика справедлива та конструктивна, саме завдяки Вам – наші любі студенти, ми - розвиваємось, ми – змінюємось, ми робимо все можливе, щоб Ваші мрії – стали реальністю! І ще, головне, за ці 3 роки ми стали КОМАНДОЮ! Ми викладачі відчуваємо підтримку один одного, і студентів, а в студентських групах сформовані свої колективи, які допомагають і відстоюють кожного, а головне завжди можуть розраховувати на підтримку викладачів.

Викладач для наших студентів, це людина, до якої можна прийти зі своїми ідеями і завжди отримати підтримку та всіляку допомогу. Ось слова із відгуку нашого студента 1 курсу:

«Програма навчання, окрема тема, на парах дуже цікаво, хоч і не завжди легко, буває складно, іноді надто, але без цього ніде…. Все гранично зрозуміло, за винятком предметів складніших, але можна підійти до викладача і вирішити питання будь-якої складності, адже для цього може зібратися навіть невеликий конгрес викладачів одного предмета, сфери, а це, знаєте, дорогого коштує) Складено програму за свіжими даними світових асоціацій та працьодавців, часто оновлюється. Атмосфера ... це щось»

«Навчання впродовж життя!» – це гасло викладачів кафедри ІПЗ. Завдяки тісній співпраці з нашими партнерами: компанією ЕРАМ, CyberBionic Systematics наші викладачі мають можливість відвідувати ІТ-тренінги, стажування, конференції та семінари, а студенти – побували на першій практиці.

Студенти відзначили наші сильні сторони:

1. Програма навчання, вивчення іноземної мови 3 рази на тиждень;

2. Атмосфера добра та доброзичливості на кафедрі ІПЗ та в навчальних групах;

3. Навколишні люди, а особливо група;

4. Устаткування (є кілька похибок, але на них можна закрити очі);

5. Зручності в Університеті;

6. Гарний двір і територія, що належить університету;

7. Викладачі кафедри ІПЗ, Вищої математики та Англійської мови;

8. Дозвілля для студентів;

9. Перспективи після закінчення навчання;

10. Підтримка студентів в майбутньому і допомогу в працевлаштуванні;

11. Вигідне географічне розташування закладу;

12. Розклад навчання і канікул, різних заходів.

Щиро вдячні нашим студентам за відгуки та пропозиції! Ви у нас найкращі та найталановитіші! Ми Вами пишаємось та ми Вас любимо!

Щоб ми стали ще кращими, нам потрібні молоді та талановиті викладачі, які готові вдосконалювати свої знання та майстерність. А ще, ми чекаємо на Вас, випускники 2018 року!

Запрошуємо на кафедру Інженерії програмного забезпечення!