Нагородження кращих студентів спеціальності «Системний аналіз»

16:26, 08-02-2018

Колектив кафедри Системного аналізу вітає студентів Державного університету телекомунікацій із початком весняного семестру!

Особливі вітання висловлюємо першокурсникам спеціальності «Системний аналіз»! Як каже народна мудрість, людина стає справжнім студентом тільки після успішної здачі першої заліково-екзаменаційної сесії. Ми раді, що наші першокурсники в цілому успішно склали заліки та іспити з хорошими оцінками та продовжили навчання. З цієї нагоди завідувач кафедри системного аналізу та куратор групи першокурсників привітали студентів та вручили приємні подарунки.

Сподіваємось, що наші першокурсники і в цьому семестрі покажуть високі результати, особливо у вивченні таких важливих професійно-орієнтованих дисциплін, як «Логіка та алгоритми обробки даних», «Об'єктно-орієнтоване програмування», «Комп'ютерні дискретні структури» та «Комп'ютерна обробка зображень та мультимедіа».

Бажаємо успіхів!