Наполеглива робота – позитивний результат!

15:39, 09-02-2018

Вчити тому, що потрібно на виробництві.

ТОВ «Укрком Лайн» - офіційний партнер компаній CommScope, OFS, Одескабель та кафедра телекомунікаційних технологій кілька тижнів тому домовились про співпрацю в напрямку сприяння формування затребуваного на сучасному ринку праці випускника Державного університету телекомунікацій.

Необхідні компетентності, практичні навички і сучасні знання можна отримувати тільки на обладнанні яке вже зараз використовується на ринку телекомунікаційних послуг, та на перспективному обладнанні, яке є в одиничних екземплярах зараз, але буде масовим через кілька років.

Розуміючи це, наші партнери вже зараз надали в подарунок велику кількість сучасного обладнання, витратних матеріалів та технічної документації.

Все це дає можливість осучаснити практичне навчання наших студентів по цілому ряду дисциплін пов’язаних з вивченням структурованих кабельних та напрямних систем зв’язку, фотонних пристроїв та систем телекомунікацій.

А значить кафедра забезпечує вже на перших курсах навчання наших студентів актуальними теоретичними та практичними знаннями, що гарантують безкоштовне проходження фахової практики і надалі мати можливість працювати у наших партнерів.

Чекаємо всіх бажаючих студентів інших спеціальностей до нас на гурток, що набирає студентів на безкоштовне навчання.

Практичні заняття на сучасному обладнанні партнерів «Укрком Лайн» чудова можливість в майбутньому перспективної роботи та заробітку для наших випускників.