19:11, 09-02-2018

Мережна академія «Cisco» Державного університету телекомунікацій, при підтримці зав. кафедри комп’ютерної інженерії Катерини Сергіївни Козелкової отримала нагороду від Корпорації «Cisco»: «For FIVE YEARS of active participation and servise in Cisco Networking Academy».

Співпраця з компаніїєю «Cisco» дає найперспективніший напрямок розвитку для студентів Державного університету телекомунікацій, які отримують найновітні знання та можуть знайти високооплачувану роботу не тільки в межах України, а й за кордоном.

Науково-педагогічний колектив кафедри комп’ютерної інженерії вітає всіх з отриманням нагороди та бажає студентам прагнути до вершин знання, ніколи не відступати і вчитися тільки із задоволенням.