Бажаємо студентам, майбутнім фахівцям з управління інформаційною безпекою, успіхів у проходженні практики!

11:02, 10-02-2018

З 12.02.18 року студенти, учні за фахом Кібербезпека (спеціалізація УПРАВЛІННЯ ІНФОРМАЦІЙНОЇ БЕЗПЕКИ), приступають до проходження навчальної практики. Активну і багатосторонню організаційну частину по підготовці до проведення практики провели доцент кафедри "Управління інформаційної та кібернетичною безпекою" Мордас Ірина Василівна та завідувач кафедри Курченко Олег Анастасійович. Завдяки співпраці з компаніями-партнерами БЕЗПЕКА, БМС-консалтінг… студентам будуть надані робочі місця для поглиблення своїх знань і отримання практики, що набуває особливої ​​важливості перед написанням ними дипломних робіт (для групи УБД-41) і в подальшій професійній оріента ції (для груп УБД-21 і УБД-31).

Були враховані пропозиції студентів групи УБД-41 по місцях проходження практики (в банках і комерційних підприємствах). У разі підтвердження набутих теоретичних знань і практичних навичок під час проходження практики на відповідних підприємствах зростають у студентів шанси знайти престижне місце свого майбутнього працевлаштування.

Сьогодні на ринку праці випускники Державного університету телекомунікацій, як фахівці із захисту інформації та менеджменту з інформаційної безпеки, користуються надзвичайним попитом і при цьому отримують одну з найвищих заробітних плат! Цьому сприяє успішна реалізація в університеті концептуально нової освітньої моделі підготовки високопрофесійних фахівців в IT-галузі.

Саме набуття досвіду щодо забезпечення інформаційної безпеки організації (підприємства) під час практики дозволить якісно підвищити рівень випускника університету за спеціальністю Кібербезпека.

****
Бажаємо студентам успіхів у творчому пошуку, придбанні нових практичних знань і реалізації себе як професіоналів!

Колектив кафедри Управління інформаційною та кібернетичною безпеки