До уваги студентів 3-4 курсів спеціальності «Телекомунікації та радіотехніка» – Практика!

07:09, 11-02-2018

До початку проходження виробничої практики студентами 3 курсу залишилось менше місяця. Період проходження:

• з 05 по 30 березня - виробничої практики студентами 3-го курсу;
  • з 05 квітня по 11 травня - переддипломної практики студентами 4-го курсу.

Приємно зазначити, що частина наших студентів або заздалегідь поміркувала про можливість завчасно пройти оплачувану практику на підприємстві DEPS Україна, або вже розпочали укладати індивідуальні договори про проходження практики на підприємствах і установах галузі телекомунікацій.

Студенти, котрі знайшли місце проходження практики самостійно, повинні надати університету договір про проходження практики не пізніше ніж за 1 тиждень до початку практики.

Ми нагадуємо, що гарячковий пошук місця можливого стажування дуже рідко може виявитися вдалим, і пропонуємо завчасно поміркувати про можливі місця її проходження.

Разом з тим, на даний момент є можливість проходження практики в компанії Воля (залишилось 18 місць), компанії Рокс (залишилось 2 місця), компанії E-tech (залишилось 1 місце). Для уточнення умов та можливості проходження практики у вищенаведених компаніях – звертатись до старшого викладача кафедри ТСМ Домрачевої Катерини Олексіївни.