Запрошуємо до навчання випускників коледжів за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології!

13:16, 12-02-2018

Кафедра Інформаційних систем та технологій запрошує до навчання випускників коледжів за спеціальністю 126 – Інформаційні системи та технології!

Зараз на ринку праці дуже затребуваними є програмісти-техніки, які в повному обсязі володіють мовами програмування, а також поєднують ці знання з технологіями побудови інформаційних мереж, побудовою інформаційних пристроїв. Ви запитаєте в чому затребованість?! А в тому, що більшість роботодавців вже пропонують посади «універсальним» кандидатурам, що зуміють і написати програму, і налаштувати обладнання! Саме кафедра Інформаційних систем та технологій готує таких спеціалістів! Програма спеціальності передбачає:

• Вивчення мов програмування: С++, Python, Javaта ін.,
  • Технологій розробки програмного забезпечення;
  • Комп`ютерної графіки;
  • Мобільних технологій та засобів зв`язку.
  • Технології IoT (технологія «інтернет речей», яка поєднує не просто безліч різних приладів і датчиків, об'єднаних між собою проводовими і безпроводовими каналами зв'язку і підключених до мережі Інтернет, а це більш тісна інтеграція реального та віртуального світів, в якому спілкування відбувається між людьми і пристроями);
  • Посилене вивчення технічної англійської мови.

В процесі навчання, в рамках дисциплін, студенти мають можливість отримання міжнародних сертифікатів Cisco, Oracle, Hewlett-Packard та ін., що надасть їм пріоритет при влаштуванні на роботу.

За межами навчання проводяться гуртки «Інтернет речей своїми руками» та «Уроки Photoshop».

Важливим пріоритетом у виборі даної спеціальності є вартість навчання, яка складає 6450грн. за семестр (з можливістю помісячної оплати)!

Також, для наших студентів створено студентський центр, де вони можуть проводити як навчальні, так і розважальні заходи.

Запрошуємо випускників коледжів в наше родинне коло!

Для швидкої орієнтації кафедра вказує основні дати:

Основні дати

1.

з 12.07.18 по 24.07.18

Прийом заяв та документів у паперовій формі

2.

з 25.07.18 по 31.07.18

Проведення вступних випробувань

3.

01.08.18 (о 12:00)

Оприлюднення рейтингового списку рекомендованих до зарахування

4.