Робота експертної комісії з акредитації освітньо-професійної програми спеціальності 074 – Публічне управління та адміністрування другого освітнього рівня (магістр) на кафедрі менеджменту

13:22, 12-02-2018

12-14 лютого на кафедрі менеджменту Державного університету телекомунікацій працює експертна комісія з метою проведення первинної акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми Публічне управління та адміністрування зі спеціальності 074 – Публічне управління та адміністрування за другим (магістерським) рівнем вищої освіти.

До складу комісії входять:  Шпекторенко Ігор Валентинович – доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри державного управління та місцевого самоврядування Дніпропетровського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України, голова комісії та  Іваницька Ольга Михайлівна – доктор наук з державного управління, професор, професор кафедри теорії та практики управління Національно технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».

Комісія здійснює перевірку документів акредитаційної  справи, навчально-методичних комплексів дисциплін навчального плану спеціальності, кадрового та матеріально-технічного забезпечення спеціальності й випускної кафедри та інших документів.

Комісією здійснюється підготовка висновків за результатами акредитаційної експертизи освітньо-професійної програми «Публічне управління та адміністрування» зі спеціальності  074  «Публічне управління та адміністрування»  за другим (магістерським) освітнім рівнем у Державному університеті телекомунікацій.

Фотографії