Результати співпраці з компанією ІВМ

11:16, 14-02-2018

Інноваційні зміни в навчальному процесі підготовки фахівців за спеціальністю 125 Кібербезпека, які впроваджуються в Університеті, направлені на вивчення студентами найкращих та найсучасніших рішень в даній галузі. Зокрема, такими рішеннями в галузі забезпечення кібербезпеки корпоративних інформаційних систем є продукти IBM Security.

Осінній семестр для студентів третього курсу спеціальності 125 Кібербезпека був надзвичайно складним, визначальним та важливим. Під керівництвом доцента кафедри інформаційної та кібернетичної безпеки Гахова Сергія Олександровича майбутні фахівці з кібербезпеки вивчали клас інформаційних систем SIEM на основі програмного комплексу IBM QRadar SIEM.

Слід зазначити, що відмінною ознакою застосування рішення IBM QRadar SIEM є поєднання аналітичної діяльності щодо стану кібербезпеки корпоративних інформаційних систем та діяльності з адміністрування спеціальних інформаційних систем фахівців з кібербезпеки. Протягом семестру наші студенти опановували даний підхід до забезпечення кібербезпеки та досягли певних успіхів.

Це сталося завдяки участі викладачів та студентів у програмі IBM Academic Initiative. Саме такі програми створюють необхідні умови щодо підвищення якості навчального процесу, професійного та кар’єрного росту майбутніх фахівців.

13 лютого, вже за традицією, к нам у гості завітали координатор університетських програм ІВМ Олександр Миколайович Данько та провідний менеджер компанії IBM України Андрій Кузьменко. Вони висловили сподівання на подальшу плідну співпрацю між Університетом та компанією ІВМ, а також відмітили найкращих студентів академічними сертифікатами.

Щиро вітаємо Косенка Владислава, Ліщука Івана, Деречу Наталію, Адамовича Олексія, Сухіна Дениса, Рижкова Дмитра, Тукусера Бориса, Маковського Антона, Рухлядька Михайла, Деледівку Кирила, Колісника Дениса, Марущака Ігоря, Райтер Ольгу та Маслову Юлію.

Дякуємо компанії ІВМ за надані можливості у підготовці майбутніх фахівців з кібербезпеки.