Розширення співробітництва кафедри УІКБ по впровадженню у навчальному процесі питань з інформаційної та кібернетичної безпеки

11:44, 14-02-2018

13 лютого 2018 року відбулась робоча зустріч представників Державного університету телекомунікацій, а саме директора Навчально-наукового інституту захисту інформації Довбешка С.В. та завідувача кафедрою управління інформаційною та кібернетичною безпекою Курченка О.А. з  першим заступником начальника Департаменту кіберполіції Національної поліції України Гринчаком О.В.

Під час зустрічі були обговорені наступні питання:

• можливість підписання договору про співробітництво;
  • проведення всіх видів практик та виконання кваліфікаційних дипломних робіт студентами;
  • залучення співробітників Департаменту кіберполіції Національної поліції України до участі у навчальному процесі та проведенні семінарів, конференцій та виставок з питань інформаційної та кібернетичної безпеки.

Департамент кіберполіції Національної поліції України є міжрегіональним територіальним органом Національної поліції України, який входить до структури кримінальної поліції Національної поліції та відповідно до законодавства України забезпечує реалізацію державної політики у сфері боротьби з кіберзлочинністю, організовує та здійснює відповідно до законодавства оперативно-розшукову діяльність.

*****

Сподіваємось, що наша співпраця дозволить відкрити нові можливості для поліпшення підготовки фахівців з організації інформаційної безпеки.