Гурток «Web-програмування на мові PHP»

08:36, 15-02-2018

Кафедра Системного аналізу запрошує бажаючих прийняти участь у заняттях наукового гуртка «Web-програмування на мові PHP».

PHP (препроцесор гіпертексту) - мова програмування із відкритим вихідним кодом, розроблена для створення на web-сторінках сценаріїв (скриптів), які виконуються на боці сервера.

Станом на початок 2018 року PHP підтримується переважною більшістю хостинг-провайдерів і є одним з лідерів серед мов програмування, що використовуються для створення динамічних веб-сайтів.

Розклад занять: кожний вівторок тижня, 5 пара (15:15 – 16:50), аудиторія 205.

Початок занять 20 березня 2018 року. Навчання безкоштовне. Орієнтовний термін навчання: з 20 березня по 29 травня 2018 року.

Питання, що розглядатимуться під час навчання:

• синтаксис, типізація даних;
  • коментарі, змінні, константи і стандартні функції;
  • програмування лінійних, розгалужених і циклічних процесів;
  • підпрограми (функції) та масиви;
  • PHP та система управління базами даних MySQL;

Керівник гуртка: доцент кафедри Системного аналізу, кандидат фізико-математичних наук Гололобов Дмитро Олександрович.

Для запису до гуртка потрібно надіслати листа на електронну адресу - dut.gololobov.dma@meta.ua (в листі вказати прізвище, ім’я, по батькові та групу) або звернутися до ауд. 202.