Особливості організації практичної підготовки та проведення практики студентів на кафедрі Комп’ютерних наук

11:50, 15-02-2018

Організація навчального процесу кафедри Комп’ютерних наук передбачає посилену увагу до практичної складової навчального  процесу.  Це необхідно для того, що для успішної роботи з обраної спеціальності у сучасний галузі Інформаційних технологій молодий фахівець поряд із глибокими теоретичними знаннями повинен мати необхідні уміння і навички для ефективного їх застосування на практиці.

Надаючи велике значення практичній підготовці майбутніх фахівців, на кафедрі Комп’ютерних наук розроблена та затверджена Наскрізна програма практичної підготовки студентів на весь період навчання. Вона передбачає тісну взаємодію кафедр з підприємствами й організаціями – базами практики. Програма передбачає тісний зв‘язок усіх видів практики з лабораторними і практичними заняттями, уніфікацію технічного, програмного і методичного забезпечення практичної підготовки.

Для організації практичної підготовки  на кафедрі Комп’ютерних наук у наявності 3 (три) лабораторії із сучасним обладнанням: Комп’ютерних наук, Інформаційних технологій в освіті, Навчально-науковий центр технологій      компанії  Hewlett Packard Enterprise (HPE). Навчально-науковий центр має у своєму розпорядженні широкий спектр апаратних та програмних платформ компанії  Hewlett Packard Enterprise (HPE), на якому студенти відпрацьовують практичні навички.

Особливо важливе значення має проходження студентами  виробничої практики, яка у поточному навчальному році проводиться у період із 12.02.2018 року по 24.02.2018 року. Виробнича практика студентів є одним із важливих видів навчальної роботи і здійснюється з метою набуття виробничих навиків приймати самостійно рішення в реальних виробничих умовах.

Для успішного проходження практики кафедри Комп’ютерних наук має домовленість із провідними організаціями галузі Інформаційних технологій про надання баз практик. Серед цих організацій можна привести такі як: Hewlett Packard Enterprise Україна,  Winncom Technologies, Фрінет, Укрспецзв’язок, Трітел та інші.