Як отримати сертифікати провідних телекомунікаційних компаній світу?

09:50, 16-02-2018

У Державному  університеті  телекомунікацій  з  2017 року студенти навчаються  за  концептуально  новою  освітньою  моделлю,  що  забезпечує  підготовку  конкурентноспроможних  фахівців,  які  повною  мірою  відповідатимуть  потребам  сучасного  ринку  праці.

Велика  увага в цій  моделі   приділена розширенню  співпраці  з партнерами Університету – провідними компаніями світу у сфері виробництва телекомунікаційного обладнання  та розробки  інформаційних технологій.

З  партнерами  Університету укладені Договори про співпрацю,  завдяки  яким лабораторії  та спеціалізовані класи  укомплектовані  новітнім обладнанням  останнього  покоління.

Фахівці  компаній  викладають  практичні  дисципліни, залучають студентів до  участі в українських  і  міжнародних конкурсах,  сприяють  працевлаштуванню  випускників

В  Університеті  створено єдиний в Києві  авторизований тестовий центр Pearson VUE,   сертифікати  якого визнаються у 175 країнах світу.

За час навчання студенти мають змогу отримати міжнародні сертифікати найвідоміших у світі компаній - Hewlet-Packard,  Oracle, Cisco,  ІВМ,  Juniper Networks,   Schneider Electric,  CyberBionic,  ЕРАМ  та багатьох інших.

Наявність міжнародного сертифікату надає нашому випускнику значні переваги під час працевлаштування на роботу, отримання більш достойної та високооплачуваної посади, а також можливість працевлаштуватися за кордоном.