Реалізація інноваційних змін навчання

11:48, 16-02-2018

З метою удосконалення змісту навчання, а саме створення сучасної навчально-лабораторної бази на основі обладнання останнього покоління сучасних програмно-апаратних комплексів і програмного забезпечення для забезпечення високої якості проведення практичних занять, кафедрою проведено оновлення матеріального стану приміщення навчальної лабораторії №220. Кроки, прийняті для досягнення даної цілі включають наступне:

• Переобладнання кабельної системи лабораторії в повному обсязі, необхідного для забезпечення кожної робочої станції високошвидкісним доступом до мережі Університету та Інтернет;
  • Проведення капітального ремонту приміщення з урахуванням зручного планування робочих місць студентів та викладача для проведення практичних та лабораторних занять на робочих станціях;
  • Встановлення інтерактивного екрану, проектора та маркерної дошки;
  • Встановлення системи кондиціонування приміщення;
  • Забезпечення кожного робочого місця сучасною робочою станцією та широкоформатним монітором.

На даний момент всі роботи завершено, і в навчальній лабораторії вже проводяться заняття.

Таким чином, в Університеті зроблено ще один крок для реалізації концептуально нової освітньої моделі, що забезпечить підготовку конкурентоспроможних фахівців, які повною мірою відповідатимуть потребам сучасного ринку праці!

Фотографії