Практична підготовка – крок до професійного успіху

12:19, 16-02-2018

У сучасному суспільстві збільшується роль документно-інформаційних протоків, які є відбиттям соціальних, культурних, виробничо-технічних, управлінських процесів у суспільстві й призначені для реалізації відповідних конкретних управлінських завдань.

Тому для підготовки спеціалістів у сфері документно-інформаційного забезпечення управління та прийняття рішень необхідною передумовою постає фахова практика з документознавства та діловодства. Вона ґрунтується на безпосередній практичній діяльності студентів, допомагає їм закріпити здобуті вміння та навички, поглибити теоретичні знання з дисциплін, що входять до документознавчого циклу підготовки бакалаврів документознавства та інформаційної діяльності.

Навчальна практика студентів кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій проводиться на оснащених відповідним чином сучасних підприємствах, у провідних установах та організаціях різних галузей господарства, освіти, культури та державного управління.

Так, цього тижня студенти кафедри розпочали практичну підготовку в одному з департаментів Київської міської державної адміністрації, де, як виявилося, документознавці користуються великим попитом та повагою.

Практиканти мають можливість ознайомитися з основними принципами та умовами організації трудового процесу на базі проходження практики; вивчити нормативно-методичну базу документаційного забезпечення управління установи; дослідити використання основних методик, необхідних для діяльності бази практики; удосконалити необхідні вміння та навички роботи з технічним та інформаційним забезпеченням діяльності установи.

Усе це, звичайно, сприяє формуванню високоякісного фахівця з документознавства та інформаційної діяльності.