Шановні колеги! Проводиться стажування у науково-дослідних інститутах ПАН

13:12, 16-02-2018

Згідно з Протоколом до Угоди про наукове співробітництво між Польською академією наук (ПАН) і Національною академією наук (НАН) України на 2018 – 2020 роки, у поточному році ПАН прийме у своїх науково-дослідних інститутах молодих вчених установ НАН України (до 35 років) для проходження стажування з усіх галузей наук.

CV разом із супровідним листом необхідно подати до Відділу міжнародних зав’язків НАН України не пізніше 25 лютого 2018 року на адресу: 01601 МСП, Україна, Київ 30, вул. Володимирська, 54, Президія Національної академії наук України, Відділ міжнародних зв’язків НАН України. Наявність електронних версій обов’язкова (надсилати у форматі DOC на електронну адресу: petrushenko@nas.gov.ua).

Після прийняття польською стороною рішення щодо схвалених кандидатур для здійснення візитів до Польщі, відповідне оголошення буде розміщено на офіційному веб-сайті НАН України.

Довідки за телефоном: 234-37-28 (Петрушенко Ганна Григорівна).