Вітаємо магістрів з отриманням сертифікатів від lifecell!

15:15, 16-02-2018

16.02.2018 року в стінах Державного університету телекомунікацій пройшла зустріч представника компанії lifecell зі студентами групи РТДМ-51. Привід для зустрічі більш ніж радісний - студенти отримують свій заслужений сертифікат від одного з лідерів ринку мобільних телекомунікацій.

Отриманий сертифікат не тільки підтверджує вміння власника працювати в програмному середовищі Atoll, а й демонструвати високі професійні якості як справжній фахівець!

Дана подія значуща не тільки для кожного студента, але і для кафедри в цілому. Кожен з викладачів зробив свій персональний внесок у формування компетенцій майбутніх фахівців.

Сподіваємося, що дана подія послужить мотивацією для досягнення нових професійних і особистісних цілей!

Аспірант кафедри МВТ
Кравченко В. І.