Студенти-аналітики стверджують: організований відпочинок – стимул для навчання

09:33, 17-02-2018

Зима… У цю морозну пору року так хочеться гарячих почуттів!..

Але коли бачиш усміхнені обличчя, символічні сердечка-прикраси, коли у повітрі – дух любові, а в поштовій скриньці (нехай і електронній) знаходиш довгоочікуване й таке коротке зізнання в коханні, забуваєш про холод! Так, це найромантичніший день у році – День Святого Валентина.

14 лютого закохані всього світу святкують цей День, розкривають один одному свої почуття, дарують подарунки, готують сюрпризи... Нерішучі можуть скористатися валентинкою чи іграшкою у вигляді сердечка. За повір’ям, у ніч на 14 лютого Святий Валентин сходить на землю і дослухається до розбитих сердець.

Не могли оминути цього романтичного свята і студенти кафедри документознавства та інформаційної діяльності Державного університету телекомунікацій.

Анастасія Лазоренко, студентка другого курсу – майбутній аналітик, голова студентської ради Навчально-наукового інституту менеджменту та підприємництва, допомагала в організації конкурсів, залучила своїх одногрупників до прикрашання приміщення Університету святковою атрибутикою.

Студенти кафедри підготували своїм друзям та викладачам «валентинки» з побажаннями успіхів, кохання, гарного настрою на цілий рік. Кожен мав змогу «напророчити» собі щасливе і лише щасливе майбутнє! Чого і вам бажаємо!!!

А після гарного відпочинку, як відомо, з новими силами… до навчання!