Укладання договору між кафедрою КCКСТ та компанією «ЕСОММ Co»

09:07, 21-02-2018

Кафедра Космічних систем та комплексів і супутникових телекомунікацій уклала договір з компанією «ЕСОММ Co». Цей договір закріпив вже існуючу співпрацю між Державним університетом телекомунікацій та компанією «ЕСОММ Co».

Компанія «ЕСОММ Co» вже більше 20 років пропонує на ринку України рішення та програмне забезпечення від світового лідера в галузі географічних інформаційних систем (ГІС) - компанії Esri Inc. (CA, USA) та наразі є партнером офіційного дистрибьютора Esri - компанії Esri Ukraine, а також здійснює комплексний консалтинг, підготовку, постачання та впровадження систем і програмно-апаратних рішень.

Компанія «ECOMM Co» також виконує геодезичні та картографічні роботи (ліцензія Департамента геодезії, картографії та кадастру), здійснює поставку і обробку даних дистанційного зондування землі (ДЗЗ) та космічних знімків високого розрізнення.

Вітаємо партнерів з укладанням договору та бажаємо плідної та взаємовигідної співпраці між компанією «ЕСОММ Co» та Державним університетом телекомунікацій.