Майбутньому абітурієнту про нову спеціальність "Авіоніка"

13:09, 21-02-2018

Авіоніка - електронний пілотажний комплекс літальних апаратів, який забезпечує навігаційну систему, сенсорну вимірюючу техніку, елементи електроніки систем управління літальними апаратами (авіаційними та космічними).

Авіоніка - електронно-вимірювальний навігаційний косплекс бортової системи авіаційних та космічних летальних апаратів.

Спеціалізація - супутникові телекомунікації та навігаційні системи.

Кваліфікація дозволяє: здійснювати розробку, проектування, дослідження та експлуатацію сучасних систем управління рухомими об'єктами, автоматизацію приборів управління авіаційними та космічними літальними апаратами.

Основні дисципліни, які будуть прочитані:

• цифрові системи керування;
  • теорія автоматичного регулювання;
  • безпілотні ЛА;
  • комп'ютерні методи проектування;
  • геоінформаційні системи та GPS-навігація.

Попит на майбутніх спеціалістів підтверджується заявками Державного космічного агентства та Національного центру управління та випробувань космічних засобів, які планують  створити найближчим часом Центр управління вітчизняними супутниками. Як раз спеціалісти з "Авіоніки" мають можливість там працювати.