Вебінар від InterSystems Corporation

15:19, 22-02-2018

Компанія InterSystems Corporation, розробник програмного забезпечення Caché, яке використовується при викладанні курсу «Організація баз даних та знань» для системних аналітиків, проводить вебінар «Розробка та відлагодження в Atelier».

Atelier — нове кросплатформне середовище розробки рішень на платформі InterSystems. Основана на Eclipse, Atelier надає розробникам безліч нових можливостей, а також доступ до засобів розробки і покращення продуктивності, доступним у Eclipse. Будуть розглянуті різноманітні аспекти переходу від Studio до Atelier.

Основні питання вебінару:

• загальні відомості про Atelier;
  • налаштування та використання контролю версій Atelier;
  • переваги екосистеми Eclipse на прикладах терміналу та виконання SQL-запитів;
  • відлагодження коду в Atelier.

Час проведення вебінару 27 лютого 2018 року о 10:00-11:00. Участь безкоштовна, але потрібно зареєструватися на веб-сторінці