Виробнича практика студентів групи СЗД-31

16:22, 22-02-2018

Студенти групи СЗД-31 проходять виробничу практику на Комплексному науково-дослідному відділенні захисту інформації «Бар’єр» Публічного акціонерного товариства «Науково-дослідний інститут електромеханічних приладів» (ПАТ «НДІ ЕМП»), з яким кафедру Систем інформаційного та кібернетичного захисту зв’язують давні творчі і дружні стосунки.

ПАТ «НДІ ЕМП» є провідним підприємством України за напрямком розробки апаратури реєстрації та передачі інформації, в тому числі в захищеному виконанні, має Музей власних розробок, спеціально обладнані навчальні класи, де проводяться практичні та лабораторні заняття, отже, студентам є з чим ознайомитись і чому навчитись.

Під час практики студенти долучаються до проведення досліджень і випробувань на відповідно обладнаних робочих місцях і в унікальному екранованому приміщенні.

Колектив кафедри Систем інформаційного та кібернетичного захисту бажає студентам плідної практики і успіхів у здобутті професійних навиків і знань.

Також повідомляємо: триває набір на курси підвищення кваліфікації за напрямом «Кібербезпека», спеціалізація «Системи технічного захисту інформації». Інформація по посиланню