08:19, 23-02-2018

Щороку 21 лютого в усьому світі відзначають Міжнародний день рідної мови. У листопаді 1999 року це свято було проголошено на ХХХ сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у м. Парижі. В Україні це свято розпочали відзначати аж з 2002 року.

Метою започаткування цього свята є популяризація рідних мов, захист кожної мови як культурної спадщини кожного народу, кожної народності на нашій планеті та стимулювання до вивчення іноземних.

21 лютого 2018 року викладачі кафедри української мови Грищенко І.В., Векуа О.В., Назаров Н.А., Стежко С.О. і слухачі груп ПВ-1 і ПВ-2 відзначили Міжнародний день рідної мови. У цих групах навчаються 42 студента з таких країн: Алжир, Гамбія, Індія, Іран, Камерун, Китай, Конго, Кот-д’Івуар, Лівія, Марокко, Нігерія, Пакистан, Саудівська Аравія, Йорданія, Судан, Туніс.

У заході взяли участь слухачі ПВ-1 і ПВ-2, які читали поезії і співали пісні рідними мовами та офіційними мовами своїх країн.