Профільна орієнтаційна робота групи МНД-31

14:22, 23-02-2018

Дружний і креативний колектив групи МНД-31 та їх куратор, Сазонова С.В. прирймають участь у активному студентському та соціальному житті університету. Крім того, що студенти-активісти навчаються, беруть участь в різних конкурсах, фестивалях та інших заходах, вони проводять профільну орієнтаційну роботу в школах міста Києва та його області популяризуючи Університет телкомунікацій.

За результатами навчальних досягнень кращі студенти групи були відзначені почесними грамотами та листами подяки на адресу навчальних закладів, які їх випустили.

Вручати листи в школи і коледжі були делеговані куратор групи і сам студент, якого відзначили в університеті. У стінах навчального закладу в присутності педагогів для учнів старших класів розповідали про наш університет, умови в яких навчаються студенти, можливості, які відкриваються для них завдяки отриманій освіті в Університеті телекомунікацій і про життя студентів поза стінами ВНЗ. Школярі цікавилися, задавали питання, отримували відповіді. Після закінчення заповнили анкети абітурієнта. Зустрічі були відзначені фотографіями.

Ми із задоволенням запрошуємо випускників, цього 2018 року приєднатися до нашої великої, дружної, інтелектуальної сім'ї.

Фотографії