Знайомство студентів із сучасними технологіями компанії Київстар

11:01, 01-03-2018

На кафедрі Комп’ютерних наук навчання студентів має яскраво виражену практичну спрямованість.Усі технології,  які вивчаються на кафедрі, практично відпрацьовуються в лабораторіях кафедри. Якщо з деяких питань відсутнє відповідне обладнання, або логіка навчального процессу вимагає поглибленої практичної підготоки, то у цьому випадку використовується технологічна база компаній, з якими співпрацює кафедра.

Так наприклад, для більш детального ознайомлення студентів із сучасними технологіями мобільного зв’язку та широкосмугового доступу,  23.02.2018 для студентів 2-го курсу групи КНД–21 було організовано екскурсію в українську телекомунікаційну компанію «Київстар». Під час екскурсії студентів було ознайомлено з сучасними системами оброблення та захисту інформації, а також з сучасним рівнем автоматизації компанії. Особливу увагу било приділено заходам, які вживає компанія для впровадження технології 4G.

Такий вид заняття на базі компанії викликав велику зацікавленість студентів. Планується ще цілий ряд  екскурсій студентів, які навчаються на кафедрі на спеціальністю 122 «Комп’ютерні науки», до різних компаній з метою практичного ознайомлення із якомога широким спектром сучасних технологій.