Міжнародний науково-практичний семінар з англійської мови

15:57, 01-03-2018

Вперше студентів Державного університету телекомунікацій було залучено до участі в міжнародному науково-практичному семінарі з англійської мови.

Кафедра іноземних мов нашого університету продовжує співпрацю з міжнародними освітніми центрами та організаціями. І лютий цього року не став винятком.

На базі Київського національного торговельно-економічного університету силами міжнародного освітнього центру Pearson Dinternal Education 12 лютого 2018 викладачі кафедри іноземних мов взяли участь в цьому заході.

Також були присутні студенти ДУТ.

Під час семінару відбувся виступ всесвітньо відомого автора підручників та методики викладання англійської мови Дж. Дж. Вілсона (J. J. Wilson), присвячений одному з найбільш актуальних нині питань – навчанню аудіюванню та ефективним стратегіям для здачі екзаменів “Get together with Speak out” (Person student conference).

Ця тема важлива як для викладачів англійської мови так і для студентів, які вивчають англійську мову.

Дж. Дж. Вілсон, який вперше відвідав Україну, ознайомив учасників з авторськими прийомами і методиками навчання аудіюванню, поділився практичними ідеями з максимально ефективної підготовки студентів і учнів до аудіювання.

Учасники семінару мали можливість виграти книги з особистим автографом автора, поспілкуватися з Дж. Дж. Вілсоном і отримати подарунки від міжнародного освітнього центру Dinternal Education.

Всі студенти-учасники ДУТ отримали сертифікати про участь в семінарі.

Довідка:

1. Дж. Дж. Вілсон (J. J. Wilson) – експерт світового рівня, з методики викладання англійської мови, автор бестселера "How To Teach Listening" і серій підручників Speak out.

В Україну він прибув з метою проведення тренінгів для вчителів, а також для викладачів і студентів вищих навчальних закладів.

J.J. Wilson in his own words:

“My idea of perfect happiness is the moments while teaching, reading or writing when you become so immersed in what you are doing that you become unaware of time passing. You forget who and where you are”.

“I didn’t own stuff like cars and houses until I was well into my thirties because I spent all my money on travel and books… I have about ten zillion books, half of which I still haven’t read”.

“Inspiration always begins with the student”

1. https://jjawilson.wordpress.com

2. http://elt.dinternal.com.ua