Рідкісні та цінні книжки у фонді кафедри Економіки підприємств та соціальних технологій

17:11, 01-03-2018

Одним із пріоритетних завдань кафедри Економіки підприємств та соціальних технологій є формування у студентів широкої соціологічної культури, яка побудована на поєднанні традицій і новітніх навчальних технологій. Викладацький склад кафедри завжди опановує нові грані сучасних соціологічних теорій, впроваджуючи їх в навчальний процес.

Використання новітньої наукової літератури - велика перевага в процесі підготовки кваліфікованих, конкурентоспроможних фахівців. Під час відвідування закордонних семінарів та конференцій викладачі кафедри завжди придбають актуальні та оригінальні видання. Такі книжки рідко продаються у пересічних книжкових магазинах, тому є особливо цінними.

Протягом лютого кафедральна бібліотека поповнилася цікавими книжковими екземплярами.

1. Бурдье П. Социология социального пространства: пер. с фр. / отв. Ред. Перевода Н.А. Шматко. – Спб.: Алетейя, 2017. – 288 с.;
  2. Харман, Г. Имматериализм. Объекты и социальная теория/ Г.Харман; пер. с англ. А. Писарева. М.: Издательство Института Гайдара, 2018. – 152 с.;
  3. Вебер М. Город. М.: Strelka Press, 2017. – 252 c. ;
  4. Жан-Поль Сартр. Трансценденция Эго. Набросок феноменологии-ческого описания. Пер. с фр. Д. Кралечкин – МОДЕРН, 2015 – 160 стр.;
  5. Луман Н. Общество общества. Пер. с нем./ А. Антоновский, Б. Сукатов, К. Тимофеева. М.: Издательство «Логос». 2011 – 640 с.;
  6. Социология архитектуры: по ту сторону текста и коммуникации/ Социология власти Т 29№ 1. М.: «Дело», 2017. – 279 с.

Усі, хто цікавиться провідними соціологічними виданнями, можуть ознайомитись з ними, завітавши до кафедри економіки підприємств та соціальних технологій.

З повагою до Вас і до зустрічі на кафедрі!