Кібербезпека з “Київстар” – більше можливостей

11:35, 02-03-2018

23 лютого 2018 року кафедра ІКБ разом із національним телеком-оператором “Київстар” провели  практичний семінар для всіх охочих студентів 3-го курсу Навчально-наукового інституту захисту інформації.

Безпека мобільних пристроїв та особливості сучасного криптографічного захисту, нововведення в алгоритмах електронно-цифрового підпису та зловмисні спроби викрадання конфіденційної інформації, шпигування та взаємодія з кібератаками. Ці та багато інших питань були розглянуті та детально обговоренні на практичному семінарі.

Метою даної події було заохочення майбутніх кваліфікованих спеціалістів та їх орієнтування на забезпечення якісної та безпечної роботи соціально-значущих програмних продуктів. Підвищення кваліфікації та професійного розвитку студентів – запорука успішної освіти та співтовариства між Державним університетом телекомунікацій та лідерами ІТ-ринку країни.

Актуальні питання та гострі дискусії лунали впродовж всього семінару, а після його закінчення студенти отримали можливість відвідати call-центр компанії “Київстар” та на власному досвіді познайомитися із перевагами роботи в ІТ-компанії.

Фотографії